Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄNGBORD, ett par, 1960-tal, teakfanér, låda i sarg, handtag i mässing, höjd ca 64, 35x54 cm
Slitage, märken, fläckar
910869
2021-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här