Serveringsvagn rotting

Serveringsvagn rotting
Serveringsvagn rotting
Serveringsvagn rotting
Serveringsvagn rotting
Serveringsvagn rotting
Serveringsvagn rotting
Serveringsvagn rotting
Serveringsvagn rotting

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, rotting, höjd ca 64, 73x50 cm

Repor, märken, gummi på hjul saknas

910881

2021-05-05