Wilhelm Kåge "Argenta"

Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILHELM KÅGE, vas, "Argenta", Gustavsberg, stengods, grön glasyr med handmålad dekor i silver, numrerad undertill 9781, höjd 14,5 cm.

Mindere bruksslitage, avlagningrar inuti.

910915

2021-05-09