Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WILHELM KÅGE, vas, "Argenta", Gustavsberg, stengods, grön glasyr med handmålad dekor i silver, numrerad undertill 9781, höjd 14,5 cm.
Mindere bruksslitage, avlagningrar inuti.
910915
2021-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här