Skåp 1900-talets mitt

Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÅP, Sverige, omkring 1900-talets mitt, mahogny samt intarsia, invändigt med lådor samt hyllplan, höjd ca 123, 103x42 cm

Slitage, märken

910927

2021-05-05