Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKÅP, Sverige, omkring 1900-talets mitt, mahogny samt intarsia, invändigt med lådor samt hyllplan, höjd ca 123, 103x42 cm
Slitage, märken
910927
2021-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här