Silver

Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SILVER, 5 dlr, Markströms Guldsmeds AB och CG Hallberg, 1915-1939, diameter 15,5 - 28 cm, 1915, vikt ca 968 g

Bruksslitage, fyra med mindre bucklor, tre med gravyr.

910929

2021-05-09