Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SILVER, 5 dlr, Markströms Guldsmeds AB och CG Hallberg, 1915-1939, diameter 15,5 - 28 cm, 1915, vikt ca 968 g
Bruksslitage, fyra med mindre bucklor, tre med gravyr.
910929
2021-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här