Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
SILVER, 13 delar, 1800-tal respektive 1900-tal, 2 lockdosor Emanuel Forssman, 1862, 2 servettringar, 2 skedar, kaktång, 6 bägare, längd 3,5- 19 cm, vikt 350 g
Bruksslitage, gravyr.
910942
2021-05-09