Parti silver

Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

SILVER, 13 delar, 1800-tal respektive 1900-tal, 2 lockdosor Emanuel Forssman, 1862, 2 servettringar, 2 skedar, kaktång, 6 bägare, längd 3,5- 19 cm, vikt 350 g

Bruksslitage, gravyr.

910942

2021-05-09