Sybord nyrenässans
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SYBORD, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérat i valnöt, beslag i mässing, svarvade delar, höjd ca 79, 52x42 cm, medföljande glasskiva
Brukslitage, smärre ytskador, listdel med skada, ej tillhörande nyckel medföljer
910943
2021-05-03