Sybord nyrenässans

Sybord nyrenässans
Sybord nyrenässans
Sybord nyrenässans
Sybord nyrenässans
Sybord nyrenässans
Sybord nyrenässans
Sybord nyrenässans
Sybord nyrenässans
Sybord nyrenässans
Sybord nyrenässans

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérat i valnöt, beslag i mässing, svarvade delar, höjd ca 79, 52x42 cm, medföljande glasskiva

Brukslitage, smärre ytskador, listdel med skada, ej tillhörande nyckel medföljer

910943

2021-05-03