Byråar ett par 1960-tal

Byråar ett par 1960-tal
Byråar ett par 1960-tal
Byråar ett par 1960-tal
Byråar ett par 1960-tal
Byråar ett par 1960-tal
Byråar ett par 1960-tal
Byråar ett par 1960-tal
Byråar ett par 1960-tal
Byråar ett par 1960-tal
Byråar ett par 1960-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅAR, ett par, 1960-tal, teakfanér, 3 lådor vardera, höjd ca 70, 90x40 cm

Slitage, märken

910944

2021-05-05