A.R Penck

A.R Penck
A.R Penck

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

A.R. PENCK (Tyskland, 1939-2017): Europa, litografiskt blad, signerad och numrerad 29/35, daterad 199, bladmått 84x59 cm.

910961

2021-05-02