Oljemålning Thorvald Petersen

Oljemålning Thorvald Petersen
Oljemålning Thorvald Petersen
Oljemålning Thorvald Petersen
Oljemålning Thorvald Petersen
Oljemålning Thorvald Petersen
Oljemålning Thorvald Petersen
Oljemålning Thorvald Petersen
Oljemålning Thorvald Petersen

Klubbat för:

1 200 SEK

3 000 SEK

THORVALD PETERSEN (1899-1988): Stilleben, signerad och daterad Th.P. -50, olja på duk, ca 54x63 cm

Krackeleringar, mindre färgbortfall

910971

2021-05-05