Klubbat för:
1 200 SEK
3 000 SEK
THORVALD PETERSEN (1899-1988): Stilleben, signerad och daterad Th.P. -50, olja på duk, ca 54x63 cm
Krackeleringar, mindre färgbortfall
910971
2021-05-05