Daniel Spoerri

Daniel Spoerri
Daniel Spoerri

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DANIEL SPOERRI (Schweiz, född 1930), utan titel, serigrafi, signerad och daterad 29/35, 1993, 84x59 cm.

Oramat blad

910973

2021-05-02