Tomi Ungerer

Tomi Ungerer
Tomi Ungerer

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOMI UNGERER (1931-2019), "Ost meets West", litografiskt blad, signerad och numrerad 29/35, 59x84 cm

Ormat blad

910977

2021-05-02