Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CAJSA HOLMSTRAND (född 1956): Utan titel, signerad och daterad a tergo 1986, akryl på duk, ca 98x98 cm
Bläckstämplad Galleri Konstruktiv Tendens, Nybrogatan 69.
910984
2021-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här