Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRITA NORDENBERG (född 1943): "Klippan", signerad och daterad Brita Nordenberg -1977, gouache, mått ca 22x29 cm
910987
2021-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här