Omega Seamaster Armbandsur 18K 1960-tal
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OMEGA, Seamaster, armbandsur, 18K, 1960-tal, manuellt urverk, rödguld, plexiglas, datum, krona med Omega, senare halvstel länk i stål/ doublé, diam ca 34 mm, box med inredning i original medföljer
Bruksskick. Gravyr. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
911002
2021-05-09