Omega Seamaster Armbandsur 18K 1960-tal

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OMEGA, Seamaster, armbandsur, 18K, 1960-tal, manuellt urverk, rödguld, plexiglas, datum, krona med Omega, senare halvstel länk i stål/ doublé, diam ca 34 mm, box med inredning i original medföljer

Bruksskick. Gravyr. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

911002

2021-05-09