Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RÖRSTRAND, ytterfoder, 1800-talets slut, majolika, polykromt glaserad, undertill märkt, höjd ca 32, diameter 38 cm
Kantlagning, krackeleringar
911005
2021-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här