Takarmatur malmmodell tidigt 1900-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MALMKRONA, tidigt 1900-tal, jugend, mässing, 12 ljusarmar, 12 ljuspunkter, höjd ca 70, diameter 60 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

911021

2021-05-06