Skrivbord Nyrenässans

Skrivbord Nyrenässans
Skrivbord Nyrenässans
Skrivbord Nyrenässans
Skrivbord Nyrenässans
Skrivbord Nyrenässans
Skrivbord Nyrenässans
Skrivbord Nyrenässans
Skrivbord Nyrenässans
Skrivbord Nyrenässans
Skrivbord Nyrenässans
Skrivbord Nyrenässans
Skrivbord Nyrenässans

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, fanerat i valnöt, 1800-talets slut, nyrenässans, fem lådor, svarvade ben, höjd 75, 125x66 cm, nyckel medföljer

Slitage, märken

911028

2021-05-04