Vikskärm Fornasetti

Vikskärm Fornasetti
Vikskärm Fornasetti
Vikskärm Fornasetti
Vikskärm Fornasetti
Vikskärm Fornasetti
Vikskärm Fornasetti
Vikskärm Fornasetti
Vikskärm Fornasetti
Vikskärm Fornasetti
Vikskärm Fornasetti
Vikskärm Fornasetti
Vikskärm Fornasetti
Vikskärm Fornasetti
Vikskärm Fornasetti

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VIKSKÄRM, 1900-tal, senare klädd med tapet från Fornasetti, höjd ca 191, 50x4 cm

smärre slitage och märken

911031

2021-05-06