Omega Armbandsur 18K 1960-tal
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OMEGA, armbandsur, 18K, 1960-tal, manuellt urverk, vitguld, fasettslipat safirglas, krona med Omega, urhus flankerat av två små diamanter, senare läderrem med viklås, ref nr. 561031, serie nr. 12945, verk nr. 19477311, kaliber 483, diam ca 17 mm, box med inredning i original medföljer
Bruksskick. Rem med skada. Gravyr. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
911032
2021-05-09