Klubbat för:
12 000 SEK
15 000 SEK
JOSEF FRANK, 1 par, karmstolar, modell 969, 2000-tal, körsbär, formgiven 1939 för Firma Svensk Tenn, klädda i randigt ljusfärgat tyg, sitthöjd ca 41 cm
Bruksslitage, blekta
911034
2021-05-02