Carolina af Ugglas - Litografi
Klubbat för:
4 400 SEK
3 500 SEK
CAROLINA AF UGGLAS, "English breakfast med Niva", Signerad samt nr 33/325, Litografi, ca 43x60 cm, ramad
konstnärens värdering 3500 kr
911044
2021-05-09