Akseli Gallen-Kallela etsning

Akseli Gallen-Kallela etsning
Akseli Gallen-Kallela etsning
Akseli Gallen-Kallela etsning
Akseli Gallen-Kallela etsning
Akseli Gallen-Kallela etsning
Akseli Gallen-Kallela etsning
Akseli Gallen-Kallela etsning
Akseli Gallen-Kallela etsning

Klubbat för:

1 900 EUR

Utropspris

500 EUR

AKSELI GALLEN-KALLELA (1865-1931) Väinämöinen och den stora gäddan, signerad, i trycket daterad 1905, etsning, provtryck, 15x15 cm

911050

2021-05-23