Klubbat för:
1 900 EUR
Utropspris
500 EUR
AKSELI GALLEN-KALLELA (1865-1931) Väinämöinen och den stora gäddan, signerad, i trycket daterad 1905, etsning, provtryck, 15x15 cm
911050
2021-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här