Klubbat för:
1 150 EUR
Schätzwert
600 EUR
Beschreibung
AKSELI GALLEN-KALLELA (1865-1931) Kalela om vintern, etsning, signerad, i plåten daterad 1897, 22x11 cm
Zustandsbeschreibung
911056
2021-05-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner