Akseli Gallen-Kallela etsning

Akseli Gallen-Kallela etsning
Akseli Gallen-Kallela etsning
Akseli Gallen-Kallela etsning
Akseli Gallen-Kallela etsning
Akseli Gallen-Kallela etsning
Akseli Gallen-Kallela etsning
Akseli Gallen-Kallela etsning
Akseli Gallen-Kallela etsning

Klubbat för:

1 150 EUR

Schätzwert

600 EUR

Beschreibung

AKSELI GALLEN-KALLELA (1865-1931) Kalela om vintern, etsning, signerad, i plåten daterad 1897, 22x11 cm

Zustandsbeschreibung

911056

2021-05-23