Svenskt Tenn ask

Svenskt Tenn ask
Svenskt Tenn ask
Svenskt Tenn ask
Svenskt Tenn ask
Svenskt Tenn ask
Svenskt Tenn ask
Svenskt Tenn ask
Svenskt Tenn ask

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIRMA SVENSKT TENN, ask, mässing samt tenn, Stockholm, lock med dekor av rosett, höjd 3, 12x7,5 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken

911065

2021-05-06