Sängbord teak

Sängbord teak
Sängbord teak
Sängbord teak
Sängbord teak
Sängbord teak
Sängbord teak
Sängbord teak
Sängbord teak
Sängbord teak
Sängbord teak

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNGBORD, 1 par, 1960/70-tal, teakfaner, höjd 50, 44x42 cm

Fläckar, fuktfläckar, repor

911068

2021-05-03