Slagbord 1800-tal

Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SLAGBORD, 1800-tal, furu, låda i sargen, höjd 75, 40x100, totallängd ca 162 cm

Skador och lagningar

911076

2021-05-02