John Kluge - Akvarell
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JOHN KLUGE, "Du och jag Alfred", Signerad, Akvarell på papper, ca 56x76 cm
konstnärens värdering 15000 kr
911085
2021-05-09