Ernst Billgren litografi "Rubinen"

Ernst Billgren litografi
Ernst Billgren litografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ERNST BILLGREN. "Rubinen", signerad och numrerad 108/300 färglitografi, ca 31x30 cm

Ej examinerad ur ram

911098

2021-05-07