Erik Jörgensen soffgrupp

Erik Jörgensen soffgrupp
Erik Jörgensen soffgrupp
Erik Jörgensen soffgrupp
Erik Jörgensen soffgrupp
Erik Jörgensen soffgrupp
Erik Jörgensen soffgrupp
Erik Jörgensen soffgrupp
Erik Jörgensen soffgrupp
Erik Jörgensen soffgrupp
Erik Jörgensen soffgrupp
Erik Jörgensen soffgrupp
Erik Jörgensen soffgrupp
Erik Jörgensen soffgrupp
Erik Jörgensen soffgrupp

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ERIK JÖRGENSEN, soffgrupp, 1900-talets senare del, soffa samt 2 fåtöljer, rött läder, ben fanerade i mahogny, sitthöjd ca 40, soffans längd 155 cm

Ben med märken, bruksslitage

911109

2021-05-02