X:et litografi "Självporträtten"
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN X:ET ERIXSON1899-1970), litografi, "Självporträtten", 1955, signerad X:et samt av konstnärerna Rolf Jansson, Lennart Gram och Roland Svensson, numrerat 2/47, bildyta ca 48x35 cm
Ej examinerad ur ram
911131
2021-05-07