X:et litografi "Självporträtten"

X:et litografi
X:et litografi

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

SVEN X:ET ERIXSON1899-1970), litografi, "Självporträtten", 1955, signerad X:et samt av konstnärerna Rolf Jansson, Lennart Gram och Roland Svensson, numrerat 2/47, bildyta ca 48x35 cm

Ej examinerad ur ram

911131

2021-05-07