Julia Rion, oljemålning

Julia Rion, oljemålning
Julia Rion, oljemålning
Julia Rion, oljemålning
Julia Rion, oljemålning
Julia Rion, oljemålning
Julia Rion, oljemålning
Julia Rion, oljemålning
Julia Rion, oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JULIA RION (född 1966): "Havet", olja på duk, signerad Julia Liljeqvist, samt daterad a tergo -2000, mått ca 130 x 198 cm

911134

2021-05-03