Börge Mogensen modell 155 stolar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖRGE MOGENSEN, stolar, ett par, ca 1950/60-tal, modell 155, formpressad rygg och sits med mahognyfanér, ben i bok, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

911147

2021-05-06