Sideboard 1960-tal

Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SIDEBOARD, 1960-tal, IKEA, "Ladoga", fanérat i jakaranda, höjd 72, 183x42 cm, cites finns

Bruksslitage

911159

2021-05-02