Erik Wörts soffbord

Erik Wörts soffbord
Erik Wörts soffbord
Erik Wörts soffbord
Erik Wörts soffbord
Erik Wörts soffbord
Erik Wörts soffbord

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIK WÖRTS, soffbord, ek, 1960-tal, Ikea, Höjd ca 43, 80x80 cm

Bruksslitage, fläckar

911166

2021-05-06