Oljemålning Carl Veilsö

Oljemålning Carl Veilsö
Oljemålning Carl Veilsö
Oljemålning Carl Veilsö
Oljemålning Carl Veilsö
Oljemålning Carl Veilsö
Oljemålning Carl Veilsö
Oljemålning Carl Veilsö
Oljemålning Carl Veilsö

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL VEILSÖ (1900-tal): Skepp till havs, signerad, olja på duk, ca 99x138 cm

911173

2021-05-05