Per Olof Olsson - Litografi

Per Olof Olsson - Litografi
Per Olof Olsson - Litografi

Klubbat för:

300 SEK

500 SEK

PER OLOF OLSSON, "Toner kring torget", signerad samt nr 289/350, litografi, ca 33x44 cm

konstnärens värdering 500 kr

911195

2021-05-09