Uno och Östen Kristiansson plafond
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
UNO och ÖSTEN KRISTIANSSON, "Plafo", plafond, 1900-talets senare del, formgivsningsår 1960, Luxus, dubbla lysrör, ek med plastskärm, diameter ca 55 cm
Ej funktionstestad, smärre bruksslitage och mindre repor, avklippt el
911211
2021-05-06