Uno och Östen Kristiansson plafond

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UNO och ÖSTEN KRISTIANSSON, "Plafo", plafond, 1900-talets senare del, formgivsningsår 1960, Luxus, dubbla lysrör, ek med plastskärm, diameter ca 55 cm

Ej funktionstestad, smärre bruksslitage och mindre repor, avklippt el

911211

2021-05-06