Tamara Waltermark - skulptur

Tamara Waltermark - skulptur
Tamara Waltermark - skulptur
Tamara Waltermark - skulptur
Tamara Waltermark - skulptur
Tamara Waltermark - skulptur
Tamara Waltermark - skulptur
Tamara Waltermark - skulptur
Tamara Waltermark - skulptur
Tamara Waltermark - skulptur
Tamara Waltermark - skulptur
Tamara Waltermark - skulptur
Tamara Waltermark - skulptur

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TAMARA WALTERMARK, "Medusa", Skulptur, glaserat stengods, signerad samt daterad, ca 27x26x31 cm

konstnärens värdering 8000 kr

911214

2021-05-09