Litografiskt tryck

Litografiskt tryck
Litografiskt tryck
Litografiskt tryck
Litografiskt tryck

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

LITOGRAFISKT TRYCK, 1800-tal, föreställande Theresia, hertginna av Dalarna, ca 39x32 cm

Fläckar, gulnader

911224

2021-05-06