Gripsholmsstolar

Gripsholmsstolar
Gripsholmsstolar
Gripsholmsstolar
Gripsholmsstolar
Gripsholmsstolar
Gripsholmsstolar
Gripsholmsstolar
Gripsholmsstolar

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-tal, sk Gripsholmsstolar, gråmålade, lösa plymåer, rutig klädsel, klädda knappar, sitthöjd ca cm

Brukslitage, smärre färgbortfall

911228

2021-05-03