Catharina Engberg - Transparent akvarell

Klubbat för:

650 SEK

1 800 SEK

CATHARINA ENGBERG, "Ek", Signerad samt daterad, akvarell på papper, ca 25,5x27 cm, ramad

konstnärens värdering 1800 kr

911253

2021-05-09