Byrå 1930-tal
2021-05-06
911258
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, ca 1930/40-tal, björk, 3 lådor, höjd ca 70, x70x38 cm
Bruksslitage