Peter Dahl färglitografi
2021-05-06
911264
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (1934-2019): komposition, signerad Peter Dahl, 56/210, färglitografi, bladmått ca 80x60 cm
Ej examinerad ur ram