Joe Colombo, bordslampa
Klubbat för:
1 700 SEK
1 200 SEK
JOE COLOMBO, bordslampa, Kartell, Italien, licenstillverkad av Husqvarna Borstfabrik, etikettmärkt, 1960-tal, plast, höjd ca 24 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, sprickor, missfärgning
911268
2021-05-02