Joe Colombo, bordslampa

Joe Colombo, bordslampa
Joe Colombo, bordslampa
Joe Colombo, bordslampa
Joe Colombo, bordslampa
Joe Colombo, bordslampa
Joe Colombo, bordslampa
Joe Colombo, bordslampa
Joe Colombo, bordslampa
Joe Colombo, bordslampa
Joe Colombo, bordslampa

Klubbat för:

1 700 SEK

1 200 SEK

JOE COLOMBO, bordslampa, Kartell, Italien, licenstillverkad av Husqvarna Borstfabrik, etikettmärkt, 1960-tal, plast, höjd ca 24 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, sprickor, missfärgning

911268

2021-05-02