Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HANS OSSWALD (1919-1983): Komposition med ansiktssiluetter, signerad och daterad Hans Osswald -54, 25/25, träsnitt, bildmått ca 32x42 cm
Gulnad, ej examinerad ur ram
911273
2021-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här