Hans Osswald träsnitt

Hans Osswald träsnitt
Hans Osswald träsnitt

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANS OSSWALD (1919-1983): Komposition med ansiktssiluetter, signerad och daterad Hans Osswald -54, 25/25, träsnitt, bildmått ca 32x42 cm

Gulnad, ej examinerad ur ram

911273

2021-05-06